Контакты


Украина, г. Киев, 02105
просп. Юрия Гагарина, 2/35, оф. 168
тел.: +38 (044) 501-29-11, моб.: +38 (050) 441-14-56, факс: +38 (044) 558-06-34


Напишіть нам:

mail@aqualung.in.ua

divex_company@ukr.net


Ми у інтернет-мережі:

www.aqualung.in.ua

www.michaelphelps.in.ua


Наша сторінка у FB:

https://www.facebook.com/aqualung.in.ua/Компанія, біля витоків якої стояли сам Жак-Ів Кусто та Еміль Ган'ян, виробляє регулятори ще з 1943 року. З моменту заснування La Spirotechnique, прародительки сучасного Aqua Lung, до компанії, що створила навколо себе справжню імперію дайвінгу, приєдналися інші компанії-виробники дайвінг-спорядження. Одні з лідерів у виробництві дихальних апаратів, Aqua Lung давно завоювали собі легендарну репутацію на ринку дайвінгу. Розподілені за основними спеціалізаціями, кожна з компаній групи відповідальна за певний тип обладнання. Таким чином, з упевненістю можна сказати, що товари під маркою Aqua Lung розробляються фахівцями своєї справи, а тому безпека і задоволення від занурення кожному дайверу гарантовані.

Серед найсучаснішого обладнання, що випускає компанія, найбільшим досягненням та гордістю є регулятори, які з легкістю перевершують жорсткі вимоги міжнародних стандартів. Їх висока надійність і якість - історично сформований факт. Новим кроком у розвитку компанії став випуск довгоочикуваної лінійки декомпресиметрів. Прилад поєднує в собі найсучасніші технології з простотою у використанні та інтуїтивно зрозумілим меню.

Серед різноманіття найсучасніших продуктів компанії можна знайти необхідне для кожного – від любителя-початківця до професіонала, а саме маски, ласти, трубки, гідрокостюми мокрого і сухого типу, регулятори і октопуси, різні високотехнологічні прилади, одяг і взуття, сумки та багато різних аксесуарів.

First to dive – наш девіз і суть нашої мети...